کف پوش

 

کف پوش

کف پوش به هر وسیله ای که مناسب برای پوشاندن کف باشد گفته می شود. حال این کف می تواند کف اتاق، سرویس بهداشتی، حیاط، پارک، اتومبیل و … باشد که برای هر کدام از آن ها کفپوشی متناسب با کاربرد قابل استفاده می باشد.

برای مثال کفپوشی که برای اتومبیل استفاده می شود کاملا متفاوت است از کفپوشی که برای سرویس بهداشتی استفاده می شود.

وظیفه این کفپوش ها حفاظت از کف زمین و حفاظت از انسان بوده تا در هنگام استفاده از مکان ها احساس راحتی نمایند.

 

انواع کفپ پوش فومیران :

 

در اینجا میخواهیم به کفپوش های قابل نصبی اشاره نماییم که برای منازل مسکونی، پارک و … استفاده می شوند.

پرکاربردترین کف پوش ما کفپوش تاتامی بوده که غالبا در فضاهای داخلی که به صورت مسقف می باشند استفاده می گردند.

مثلا در اتاق ها، مهد کودک، سالن های ایروبیک، سالن ورزش های رزمی و …

دلیل اینکه برای فضاهای سرپوشیده این کف پوش را پیشنهاد میدهیم این است که اولا چون این تاتامی ها از جنس فوم بوده و انعطاف پذیر می باشند در طولانی مدت بر اثر آفتاب و برف و باران خراب می شوند و دلیل دیگر که چندان برای استفاده با کفش مناسب نیستند. به طور کلی این کف پوش ها قابلیت تحمل وزن های خیلی سنگین و دستگاه ها را ندارند.

ولی برای فضاهای داخلی این کف پوش ها پیشنهاد می شوند زیرا کاملا نرم و انعطاف پذیر می باشند و در صورت استفاده بدون کفش آسیبی به پا وارد نمی گردد. انعطاف پذیری این کفپوش باعث حالت ضربه گیری آن میگردد و به خصوص برای اتاق کودک و مهد کودک بسیار مناسب می باشد تا کودکان از خطرات احتمالی در امان باشند. همچنین در سالن های ایروبیک که گاها نیاز است افراد بر روی زمین بنشینند و یا در سالن ورزش های رزمی که احتمال افتادن بر روی زمین می باشد این کفپوش توصیه می گردد. تا از شدت ضربات کاسته و آسیبی یه ورزشکاران وارد نشود.

لازم به ذکر است که این کفپوش ها کاملا ضد آب و قابل شستشو می باشند و به دلیل خاصیت پازلی به راحتی قابل نصب می باشند.

کف پوش بعدی کفپوشی است که از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و قابلیت تحمل وزن های بالا را دارد. این کف پوش که کف پوش لاستیکی نام دارد برای فضاهای غیر مسقف و فضاهایی که قرار است وزن زیادی به زمین وارد گردد مناسب هستند.

کفپوش لاستیکی در پارک ها، باشگاه های بدنسازی و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرند زیرا مقاومت بالایی که دارند باعث می شود تا در اثر برخورد وزنه ها یا قرار گیری دستگاه های موجود در پارک ها آسیبی به کفپوش وارد نکرده و در اثر باد، باران، گرد و خاک، آفتاب و … آسیبی نبینند.

کف پوش لاستیکی دارای شیارهایی می باشد که جهت عبور آب بوده تا آب در زیر کفپوش باقی نماند و مانع از پوسیدن کفپوش شود.

در باشگاه های بدنسازی به علت قرار گرقتن وزنه و دستگاه های های سنگین بر روی زمین، این کفپوش مناسب است زیرا تحمل وزن بالایی دارد. همچنین در پارکها نیز به علت قرار دادن بعضی دستگاه ها و رفت و آمد افراد با کفش و عبور موتور سیکلت و … احتیاچ به کفپوشی با دوام می باشد. از دیگر دلایل لستفده از این کف پوش در پارک ها جلوگیری از پخش شدن گرد و خاک می باشد.

همه نوع کف پوش تولیدی این شرکت دارای رنگبندی متنوع، ابعاد و ضخامت های گوناگون می باشند. کفپوش ها دارای ابعاد ۵۰*۵۰ و ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر و ضخامت های متنوع می باشند.

تولید کف پوش در کارخانه بزرگ فومیران، با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی انجام می شود.

خرید کف پوش از این شرکت هم به صورت تلفنی و هم به صورت خرید آنلاین امکان پذیر است.

برای اطلاع از لیست قیمت کفپوش های فومیران و یا خرید کف پوش بر روی لینک های زیر کلیک نموده و یا با شماره های شرکت تماس حاصل نمایید.

۰۲۱-۳۳۹۹۷۷۲۲-۶

 

محصولات مرتبط

 

کفپوش تاتامی کفپوش تاتامی کفپوش لاستیکی کفپوش لاستیکی

کفپوش تاتامی ۵۰×50

کفپوش تاتامی ۱۰۰×100

کفپوش لاستیکی ۱۰۰×100

کفپوش لاستیکی۵۰×50

 

تحویل درب کارخانه

 

 

crisp fa