کفپوش پلاستیکی

کفپوش پلاستیکی محصولی از فومیران کفپوشی با کیفیت بالا می باشد. این کفپوش که به کفپوش لاستیکی معروف است از دانه های گرانول تولید شده و بسیار مقاوم می باشد. مقاومت بالای این کفپوش در برابر ضربه و وزن بالا می باشد. برای محیط هایی که اجسامی سنگین بر روی کف قرار داده می شود استفاده از این کفپوش مناسب می باشد زیرا تحمل وزن های بالا را دارد.

به طور مثال در باشگاه های بدنسازی که دستگاه های ورزشی و وزنه های سنگین وجود دارد نیاز به کفپوشی می باشد که بتواند وزن آن ها را تحمل نماید. در پیاده رو ها نیز که افراد با کفش رفت و آمد می نمایند استفاده از کفپوش پلاستیکی توصیه می شود. مقاومت این کفپوش به اندازه ای بالاست که تحمل وزن خودرو ها را نیز دارد و در پارکینگ ها نیز قابل استفاده می باشد.

موارد دیگر استفاده کفپوش پلاستیکی در فضاهای سر باز می باشد. زیرا در این فضاها بارش برف و باران، تابش آفتاب و وزش باد به کفپوش آسیب می رساند و ولی کفپوش لاستیکی در برابر این عوامل مقاوم می باشد.

از جمله این فضا ها پارک ها می باشد. در پارک ها هم به دلیل وجود عوامل طبیعی نامبرده و هم به دلیل رفت و آمد با کفش و نصب دستگاه های ورزشی و وسایل بازی وجود کفپوش پلاستیکی لازم است.

نوع خاصی از این کفپوش با نام کفپوش پایه تخم مرغی که در زیر آن پایه های تخم مرغی شکل وجود دارد جهت عبور راحت آب از زیر پایه ها می باشد، تا آب حاصل از شستشو و بارندگی در زیر کفپوش باقی نماند و مانع از پوسیدگی کفپوش شود.

 

ویژگی های کفپوش پلاستیکی:

این کفپوش ها در ابعاد  50*50 و ۱۰۰*۱۰۰ سانتی متر و با ضخامت های ۲۰،۲۲،۲۵،۴۵ میلی متر موجود بوده و دارای رنگ های مشکی، یشمی و اخرایی می باشند.

 

موارد استفاده کفپوش پلاستیکی :

برای خرید کفپوش پلاستیکی با شماره های شرکت تماس حاصل فرمایید.